تصفیه آب سافت واتر – ایران

توضیحات

تصفیه آب سافت واتر – ایران

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر SOFT WATER

یکی از اولین دستگاه تصفیه آب خانگی که مردم با آن آشنایی دارند و نام آن را بارها شنیده اند، دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر SOFT WATER می باشد چرا که از ابتدا این محصول در کشور ایران استفاده شده و هم اکنون نیز ارائه می گردد.

در اینجا سعی داریم به معرفی برند سافت واتر SOFT WATER و انواع و مدل های این دستگاه تصفیه آب بپردازیم، بنابراین با خواندن این مقاله اطلاعات بسیار مفیدی درباره دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر SOFT WATER کسب می نمایید و می توانید دستگاه مورد نظر خود را بهتر انتخاب کنید.

نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر SOFT WATER اولین بار در آمریکا مونتاژ و وارد ایران شد، شاید کسانی که خیلی قبل تر این دستگاه سافت واتر SOFT WATER تهیه کرده باشند از نوع امریکایی باشد. دستگاه تصفیه آب آمریکایی سافت واتر SOFT WATER از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در بازار رقابتی ایران جایگاه ویژه ای برای خود کسب نموده است.

اما امروزه دستگاه تصفیه آب سافت واتر SOFT WATER از کشور آمریکا وارد ایران نمی شود. نه تنها برند سافت واتر SOFT WATER بلکه هیچ دستگاه تصفیه آب آمریکایی در ایران وجود ندارد .

در حال حاظر دو نوع دستگاه تصفیه آب سافت واتر SOFT WATER در ایران وجود دارد

دستگاه تصفیه آب سافت واتر SOFT WATER تایوانی
دستگاه تصفیه آب سافت واتر SOFT WATER مونتاژ در ایران

دستگاه سافت واتر SOFT WATER تایوانی به دستگاهی گفته می شود که تمامی قطعات آن ساخت کشور تایوان باشد و در کشور تایوان هم مونتاژ شود و به صورت پک بسته بندی شده وارد کشور ایران شود. این مدل دستگاه به سختی در ایران یافت می شود. چون با وجود دستگاه سافت واتر SOFT WATER مونتاژ ایران رقابت برای مدل تایوانی از لحاظ قیمت بسیار سخت می شود . واردات دستگاه سافت واتر SOFT WATER تایوانی هزینه گمرکی بسیار بالایی نسبت به وارد کردن قطعات و مونتاژ آن داخل ایران دارد.

مدل رایج تر دستگاه تصفیه آب سافت واتر SOFT WATER مدل مونتاژ داخل ایران می باشد اما این مونتاژ با قطعات ساخت کشور های مختلفی مونتاژ می شود بنابراین از لحظ کیفیت باهم تفاوت دارند. واین تصور مشتریان که فقط به برند یک دستگاه توجه دارند و فکر می کنند همه دستگاه های ساخته شده از این برند دارای کیفیت یکسان می باشد بسیار اشتباه است.
دستگاه سافت واتر تولید شده در ایران را می توان به ۴ گروه زیر تقسیم نمود:

مونتاژ شده با قطعات تایوانی
مونتاژ شده با قطعات اصلی تایوانی ، قطعات ایرانی و چینی
مونتاژ شده با قطعات چینی و تایوانی
مونتاژ شده با قطعات چینی

نوع اول از بهترین مدل دستگاه سافت واتر SOFT WATER از لحاظ کیفیت محسوب می شود و هزینه بالاتری نسیت به مدل های مشابه دارد.

نوع دوم نیز از کیفیت قابل قبولی برخوردار می باشد و در ایران رایج تر است چراکه روی کارتن این دستگاه ها made in iran  چاپ شده که شامل امتیازاتی برای سازنده دستگاه می شود  .

نوع سوم بسته به قطعات مصرفی دارای کیفیت متفاوت است.

نوع چهارم هزینه کمتری نسبت به سه مدل قبلی دارد ولی کیفیت این مدل اصلا قابل مقایسه با مدل های قبلی نیست.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تصفیه آب سافت واتر – ایران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *